3 Aralık 2013 Salı

PİNUCCİA KIŞ OKUMA ŞENLİĞİ 1. AY ARA KARNESİ

Pinuccia'nın kış okuma şenliği kapsamındaki 1. aydönümümüzün raporunu veriyorum efendim :)
işte okuduğum kitaplar: 

1. kategori:10 puan: altın kitaplar yayınevinden çıkan bir kitap okuyanlar: cehennem-dan brown -574 syf.2. kategori:10 puan: kütüphaneden ödünç alınmış veya sahaftan satın alınmış  bir kitap okuyanlara: :gizemli coğrafyalar- orhan kural-260syf.


3. karegori: 10 puan: adında bir hayvan adı olan bir kitap okuyanlara: ölü erkek kuşlar- inci aral -429 syf.
4. kategori: 15 puan: 600 sayfadan uzun bir kitap okuyanlara: gülün adı- umberto eco -740 syf. 


7. kategori: 15 puan: hiç okumadığınız bir  ülke edebiyatından bir kitap okuyanlara: İtalyanca aşk başkadır- meave binchy -415 syf.


8. kategori: 20 puan: sinemaya uyarlanmış bir kitabı okuyup filmini izleyenlere :silahlara veda-296 syf. hemingway13. kategori: 25 puan: bir biyografi veya otobiyografi okuyanlara : kaplumbağa terbiyecisi-emre caner-342 syf. 

1 AYDA
TOPLAM OKUNAN KİTAP: 7
TOPLANAN PUAN: 105
OKUNAN SAYFA SAYISI: 3056
TEBRİKLER! :)


2 yorum:

 1. Selam okuduğun kitapları gördüm de hemen geldim. Öncelikle maşallah diyelim okuma hızına hayran kaldım. vallahi utandım şimdi kendimden hemde çok :)
  Seni geçmek için ne yapmam lazım :)
  Kızınıda benim için kokla annesi.
  Bende beklerim fırsatın olursa:)

  YanıtlayınSil
 2. teşekkür ederim :) beni mutlu ettin :) valla aylinin doğumundan beri zaman benim için çok kıymete bindi. çünkü bebekle uğraşmaktan kendime az zaman kalıyor onu da tv izlemek gibi şeylerle harcamak yerine kitap okumak, ud çalmak spor yapmak gibi şeylere harcamaya çalışıyorum bir nevi terapi amaçlı ;)

  YanıtlayınSil